Poradnie/Lekarze

Poliklinika Doktora Bessera

Chirurg

Wśród naszego personelu znajdują się wykwalifikowani lekarze specjaliści z dziedziny chirurgii. Zajmujemy się chirurgią ogólną, chirurgią naczyń oraz zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej.

Gastroenterolog

Gastroenterologia obejmuje badania z zakresu diagnostyki układu pokarmowego, a także szereg zabiegów, począwszy od usuwania polipów, poprzez usuwanie ciał obcych, aż po protezowanie zwężeń układu pokarmowego.

Hematolog

W naszej prywatnej przychodni czekają na Ciebie lekarze specjaliści, którzy przeprowadzają badania wraz z kompleksową diagnostyką w zakresie hematologii.

Hepatolog

Pacjentów szukających lekarza prywatnego, który zajmie się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób wątroby i schorzeń dróg żółciowych zachęcamy do umówienia wizyty z naszym hepatologiem.

Poradnia USG i EKG

Wykonujemy USG i EKG dopplerowskie, USG serca, jamy brzusznej, stawów kolanowych, a także USG w celu oceny ciąży. Nasi lekarze specjaliści wykonują również biopsje celowane zmian ogniskowych, a także przezskórne opróżnianie torbieli.

Kardiolog

Wizyta u kardiologa obejmuje diagnostykę i leczenie m.in.: chorób układu krążenia, wrodzonych i nabytych wad serca oraz chorób naczyń krwionośnych, a także zabiegi UKG, EKG i echokardiografii.

Laryngolog

Zadaniem laryngologa jest diagnostyka oraz leczenie chorób ucha, nosa, krtani i gardła, a także pozostałych narządów głowy i szyi.

Nefrolog

Zapraszamy pacjentów szukających lekarza nefrologa, którzy potrzebują jednocześnie diagnostyki i leczenia w zakresie niewydolności nerek oraz zaburzeń funkcji pęcherza moczowego.

Neurolog

Pomoc neurologa wymagana jest w przypadku chorób układu nerwowego, dlatego zapraszamy do skorzystania z pomocy neurologicznej w naszej klinice, szczególnie w przypadku padaczki, omdleń i zapaści, a także zaburzeń rozwoju psychoruchowego i pozostałych dolegliwości związanych z układem nerwowym.

Neurochirurg

Umów wizytę do neurochirurga i pozbądź się zaburzeń oraz guzów układu nerwowego. W naszej klinice pomoc neurochirurgiczna świadczona jest na najwyższym poziomie.

Ortopeda

Ortopeda pomoże Ci w z diagnozowaniu i wyleczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów, a także zespołów bólowych kręgosłupa, zmian zniekształcających stóp oraz uszkodzeń urazowych układu ruchu.

Dermatolog

Wizyta u psychiatry pomaga wielu pacjentom, którzy nie są w stanie sami poradzić sobie z problemami, dlatego zapraszamy do skorzystania z poradnictwa psychologicznego w zakresie sytuacji kryzysowych, zaburzeń depresyjnych, a także w celu wykonania specjalistycznych badań psychologicznych.

Psycholog

Jeśli nie radzisz sobie z samooceną, masz problemy rodzinne w relacjach z partnerem albo borykasz się z zaburzeniami odżywiania, zachęcamy Cię do wizyty u naszego psychologa, który przeprowadzi odpowiednie badania psychologiczne i pomoże Ci zrozumieć problem, a w konsekwencji go naprawić.

Pulmonolog

Pulmonolog zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób układu oddechowego. Wizyta u pulmonologa jest wskazana szczególnie w przypadku astmy oskrzelowej, zapalenia oskrzeli, a także zapalenia płuc.

Reumatolog

Nasi lekarze specjaliści z dziedziny reumatologii zajmują się schorzeniami zapalnymi narządów ruchu oraz chorobami zwyrodnieniowymi stawów. Umów wizytę u naszych reumatologów, jeśli borykasz się z silnymi bólami lub odczuwasz wyraźne ograniczenie ruchów stawów.

Urolog

Podczas wizyty u urologa uzyskasz konsultacje i porady w zakresie chorób prostaty, zatrzymania moczu, a także kamic dróg moczowych, czy nowotworów.

Proktolog

Proktologia rozpoznaje oraz leczy wszelkiego rodzaju choroby układu odbytniczego. Skorzystaj z porad naszego doświadczonego specjalisty.

Dietetyk kliniczny

Pacjentom, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy lub poprawić swoje samopoczucie, polecamy konsultację z naszym dietetykiem klinicznym, na podstawie której zostanie dobrany odpowiedni plan żywieniowy w oparciu o wcześniejsze badania.

Rehabilitant masażysta

Oferujemy pełną diagnostykę i leczenie w zakresie rehabilitacji pourazowej. Zapewniamy kompleksową opiekę rehabilitanta, który prowadzi pacjentów przez szereg zabiegów mających na celu poprawę stanu leczonego urazu.

Endokrynolog

Endokrynologia jest dziedziną medycyny zajmującą się schorzeniami układu dokrewnego, jej zakres obejmuje diagnostykę i leczenie zaburzeń hormonalnych.
Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a (budynek akademiku)
41-200 Sosnowiec
Rejestracja
Od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 19:00